Zadbaj o swoje ciało jesienią

0 , , , Permalink 0

Zachwycająca pełnią barw jesień jest dla naszego organizmu jednym z trudniejszych okresów w roku. Coraz krótsze dni i niższe temperatury oraz mniej promieni słonecznych u wielu osób powodują przygnębienie i brak chęci do działania. Dlatego w tym okresie powinnyśmy bardziej rozpieszczać nasze ciało i pozwolić sobie na relaksujące zabiegi spa, którym towarzyszyć będzie odpoczynek z dala od zgiełku miasta.
ZABIEGI NA CIAŁO
Nic nie relaksuje lepiej niż aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny ciała ciepłymi olejami czy zabieg odżywczo-pielęgnacyjny. Każdy z nich w unikalny sposób pobudzi zmysły i intensywnie nawilży skórę, rozluźni spięte mięśnie, pobudzając jednocześnie krążenie. Dla osób z dolegliwościami bólowymi narządu ruchu alternatywą może być terapia powięziowa lub suche igłowanie, które pozwala na intensywniejsze dotarcie do tkanek za pomocą igły.
– To właśnie jesienią zaobserwowaliśmy wzmożone zainteresowanie naszych gości zabiegami relaksującymi i kojącymi na twarz i ciało. W naszym Holistic Spa oferujemy rytuały, które dodadzą skórze energii, witalności i przygotują ją na kolejne zimowe miesiące. Dodatkowo stworzyliśmy zabiegi nawiązujące nazwą do nazw każdej z willi Norweskiej Doliny, jak np. rytuał Urnes, w którym oferujemy waniliową maskę algową na twarz połączoną z relaksującym masażem oraz peeling miodowo-migdałowy całego ciała, który oczyści i stonizuje ciało. Oczywiście nie zapominamy również o mężczyznach, dla których proponujemy rytuał wikinga, zawierający chłodzący masaż z peelingiem twarzy oraz peeling solny z nutą szlachetnej whisky. Wszystkie te zabiegi oferujemy w przepięknej scenerii naszego wikingowego miasteczka w Szklarskiej Porębie, czyli Norweskiej Doliny, gdzie można odpocząć o każdej porze roku! – mówi Marcin Rogoża, współwłaściciel Norweskiej Doliny.
Zadbanie o swoje ciało oraz chwila oddechu od pracy i obowiązków domowych sprawi, że mięśnie odpoczną, a dzięki temu będziemy działać ze zdwojoną energią. Dlatego raz na jakiś czas warto wyjechać poza miasto, by pospacerować w pięknej scenerii i podziwiać jesienne krajobrazy, bądź sprezentować sobie pobyt w spa. Dzięki temu odpocznie zarówno nasze ciało, jak i umysł i dusza, a my powrócimy z nową energią do działania.

Kompleks dziewięciu ekskluzywnych willi architektonicznie odwołujących się do spuścizny Wikingów, znajdujących się na terenie historycznej Doliny Szczęścia i Miłości, potem przedwojennej Doliny Siedmiu Domów. Charakteryzuje się luksusowymi apartamentami, z których każdy ma swój niepowtarzalny charakter – nie ma dwóch takich samych budynków. Goście mogą odpocząć korzystając ze strefy wellness, wspaniałej kuchni oraz pięknych okolicznych gór.
Architektura, stworzona na wzór norweski, wzbogacona została o rozwiązania ekologiczne i energooszczędne, co przesądza o niepowtarzalnej atmosferze tego miejsca na hotelowej mapie Polski.
Adres: Mikołaja Kopernika 9e, Szklarska Poręba, www.aparting.pl

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie