Za nami ósma edycja ogólnopolskiego konkursu Bitwa na pędzle

0 , , , , Permalink 0

W piątkowy wieczór 23 czerwca we wrocławskim klubie TA.TU wizażyści przenieśli nas w świat optycznej iluzji, stworzonej na swoich modelkach i modelach.

Dzięki organizatorowi konkursu, czyli Artystycznej Szkole Marzeny Daleckiej mogliśmy na żywo oglądać pracę wizażystów, którzy w ciągu dwóch godzin mieli stworzyć postać o tematyce Optical Illusion. Jury, w skład którego wchodził wykładowca Szkoły Artystycznej a także sponsorzy nagród w konkursie oraz patroni medialni, byli zadowoleni mnogością technik oraz różnorodnością pomysłów. Kreatywność i profesjonalizm to cechy, które udało się zaobserwować podczas przygotowań do konkursu a także dwugodzinnej pracy.

Podczas zmagań wizażystów, czas umilił nam występ wrocławskiego duetu – „Aga Kacała & Mateusz Szulik”-, dzięki którym mogliśmy być świadkami połączenia dwóch artystycznych światów.

Jury oceniało finalistów w kategoriach czystości makijażu i perfekcji w wykonaniu, spójności z tematem, pomysłu, skali trudności, zaawansowania artystycznego oraz ogólnego wrażenia artystycznego całej postaci. Po obradach jury wyłoniło trzech finalistów, którzy stanęli na podium:

Krystian Wesołowski- I miejsce
Paulina Wachnik- II miejsce
Kamila Franke- III miejsce

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz gościom, sponsorom i patronom medialnym którzy spędzili ten wieczór z nami. Zapraszamy na kolejna edycję już za rok!

I miejsce Krystian Wesołowski

 

II miejsce Paulina Wachnik

 

III miejsce Kamila Franke

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie