Wygraj Studia w Wyższej Szkole Artystycznej i Wyjedź Do Dubaju z Marką PAESE!


WYGRAJ STUDIA W WYŻSZEJ SZKOLE ARTYSTYCZNEJ I WYJEDŹ DO DUBAJU Z MARKĄ PAESE!

Wystartował konkurs dla wszystkich pasjonatów wizażu i charakteryzacji. Finaliści zawalczą o wyjątkowe nagrody: bezpłatne 3-letnie studia licencjackie o specjalności Charakteryzacja w Wyższej Szkole Artystycznej oraz wycieczkę do Dubaju. Aby wziąć udział w konkursie Makeup Artist Challenge należy do 14 marca 2017 roku przesłać zdjęcia makijażu w stylu Fashion.

Makeup Artist Challenge to pierwszy konkurs dla amatorów wizażu, w którym do wygrania są profesjonalne studia charakteryzatorskie. Organizatorzy, Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie oraz marka Paese przez ponad półtora miesiąca będą czekać na zgłoszenia, by wyłonić 6 finalistów i zaprosić ich na Wielki Finał, który odbędzie się 27 marca w Warszawie.

Jak się zgłosić?

Do 14 marca na adres konkurs.artist@wsa.art.pl należy przesłać 3 zdjęcia makijażu w stylu FASHION wykonanego własnoręcznie na sobie lub modelce/modelu. Fotografie nadesłane w formie pliku elektronicznego umożliwiać muszą ocenę wykonanego makijażu. Powinny być także zgodne z tytułem i tematem konkursu. Z nadesłanych prac Komisja wybierze 6 finalistów, którzy zostaną zaproszeni na Wielki Finał 27 marca w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie.

Profesjonalne jury

Podczas finału uczestnicy wykonają makijaż na żywo na modelce, zaś zwycięzcę wybierze profesjonalne jury: dyrektor artystyczna WSA Agata Manowska, główna wizażystka Paese Sylwia Shiffman, Dorota Wróblewska, producentka pokazów i promotor mody, kultury i sztuki, makijażystka gwiazd, prowadząca blog Kolorowe Kredki Kinga Szewczyk, stylista fryzur Kajetan Góra, charakteryzatorka z Twoja Twarz Brzmi Znajomo Agnieszka Jońca oraz współtwórczyni portalu MUA.pl Ewelina Wadowska.

Do zdobycia wyjątkowe nagrody

Wyższa Szkoła Artystyczna i Paese ufundowały dla finalistów wyjątkowe nagrody. Jest o co walczyć, gdyż zwycięzca otrzyma 3-letnie bezpłatne licencjackie studia na kierunku malarstwo – specjalność – malarstwo w technikach scenograficznych (charakteryzacja) o łącznej wartości 34.770,00 zł w Wyższej Szkole Artystycznej. Ponadto zdobywca I miejsca wyjedzie na weekend do Dubaju z polską marką kosmetyczną Paese, która posiada swoje stoiska w ponad 30 krajach na całym świecie, z czego aż 5 właśnie w Dubaju. Wartość wycieczki to 4 500 zł. Za zajęcie II i III miejsca finaliści otrzymają zestawy kosmetyków o wartości odpowiednio 400 i 300 zł, a wszyscy finaliści otrzymają prezenty od marki Paese oraz Kolorowych Kredek.

Strona konkursu: http://makeup-challenge.pl/

Organizatorzy: Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie wsa@wsa.art.pl oraz Paese Cosmetics www.paese.pl

Patroni Medialni: www.cosmopolitan.pl, www.sophisti.pl, www.kolorowekredki.com.pl, www.mua.pl, www.ikmag.pl

Kontakt dla mediów: Aleksandra Iwaniuk, tel. 669 507 492, e-mail. a.iwaniuk@agencjafaceit.pl

Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie (ul. Siennicka 6a 04-005 Warszawa) to jedyna uczelnia, która zajmuje się kompleksowym nauczaniem charakteryzacji i kostiumografii, co daje spektakularne wyniki tworzenia niepowtarzalnych postaci scenicznych. Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie, to Uczelnia zajmująca się profesjonalnym nauczaniem w dziedzinie charakteryzacji teatralno-filmowej, kostiumografii oraz projektowania graficznego.

Kosmetyki Paese dystrybuowane są w ponad 30 krajach, m.in. w Polsce, Irlandii, Hiszpanii, Finlandii, Rosji, Turcji, na Słowacji, Ukrainie, Litwie i na Węgrzech. Ogromną popularnością marka cieszy się także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie w największym centrum handlowym na świecie Dubai Mall ma aż 5 stoisk. Głównym atutem jest szeroka paleta kolorystyczna, innowacyjne formuły i atrakcyjne opakowania. Wszystkie kosmetyki mają w swoim składzie komponenty naturalne, kompleksy witamin C, A, PP, B i E, olejki, woski, minerały, naturalne filtry przeciwsłoneczne. Wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Paese w Polsce jest firma Euphora.

Face it! Sp. z o.o. – ul. Bagatela 10 lok. 31, 00-585 Warszawa, tel. 22 241 12 36, www.agencjafaceit.pl

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie