PRZEŁOM W ŚWIECIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO – ZABIEG BB GLOW!

4 , , , , Permalink 4

Rewolucja na blizny, piegi i przebarwienia dostępna w Polsce

Szara cera, blizny czy nieestetyczne przebarwienia, które wpędzają nas w kompleksy, od teraz mogą być skutecznie pokonane. Zabieg pigmentacji skóry twarzy – BB Glow – to zupełna nowość, na którą wielu od lat czekało. Na czym polega i dla kogo jest przeznaczony opowiada Żaneta Stanisławska, ekspert branży beauty, właścicielka szkół Broadway Beauty.
Wiele kobiet nie akceptuje blizn, piegów czy przebarwień skumulowanych na skórze twarzy. Skutkiem bywa często utrata pewności siebie czy złe samopoczucie, które buduje kolejne bariery w relacjach międzyludzkich. Nowość na rynku kosmetycznym – zabieg BB Glow – stał się rozwiązaniem trosk tysięcy kobiet na świecie, a teraz i w Polsce. Dzięki niemu, każda z nas może znowu mieć piękną, gładką i rozjaśnioną skórę z efektem glow, bez używania kosmetyków.
Na czym polega BB Glow?
BB Glow to zabieg polegający na pigmentacji skóry twarzy. Do tej pory korzystano z dorobku pigmentacji medycznej, która była zbawienna w powrocie do normalnego życia np. po wypadku czy poważnej operacji, gdy chcieliśmy ukryć blizny. – Doszliśmy do etapu, gdzie potrafimy zrekonstruować brodawkę sutkową czy wyrównać kontur ust. Teraz poszliśmy o krok dalej, tworząc BB Glow. Dzięki temu zabiegowi możemy skutecznie zlikwidować drobne blizny czy przebarwienia, takie jak piegi, ślady po trądziku, przebarwienia posłoneczne czy spowodowane fotostarzeniem (tzw. plamy starcze). Po wprowadzeniu specjalnych preparatów, koloryt skóry jest wyrównywany, zatem wszelkie nierówności zostają ukryte – tłumaczy Żaneta Stanisławska, ekspert branży beauty.
Jak wygląda zabieg BB Glow?
Do pigmentacji skóry twarzy stosuje się preparaty koreańskiego pochodzenia, m.in. serum przeznaczone do bezpiecznych i intensywnych zabiegów wybielania oraz wygładzania koloru skóry. – Wprowadzenie preparatu na skórę odbywa się przy użyciu specjalnego urządzenia zakończonego kartridżem z mikroigłami. Trzeba zaznaczyć, że stosujemy znieczulenie, dzięki czemu zabieg jest zupełnie bezbolesny – dodaje Żaneta Stanisławska.
Jednorazowym efektem zabiegu jest delikatne rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy. Bezpośrednio po BB Glow należy unikać promieni słonecznych przez około dwa tygodnie. Zaleca się, by zabieg wykonywać w serii oraz stosować zabiegi przypominające. Dzięki temu efekt będzie się utrzymywał, a my będziemy wglądać świeżo.
Dlaczego warto poddać się BB Glow?
BB Glow to nowość, dzięki której szybko i bezboleśnie można pozbyć się niedoskonałości, które od lat nam towarzyszyły i sprawiały, że musiałyśmy nakładać duże ilości podkładu, bo ukryć niechciane punkty na twarzy. Dzięki BB Glow jest łatwiej, można zapomnieć o bliznach czy niechcianych piegach, a w efekcie mieć skórę twarzy, o jakiej od lat marzyłyśmy. – Warto także podkreślić, że zabiegi czy rekonstrukcje pomogły wielu pacjentkom pożegnać się z długotrwałą depresją, która determinowała ich każdy dzień. W takich przypadkach szczególnie warto rozważyć poddanie się BB Glow, które pozwoli bezpiecznie i pewnym krokiem wejść w nowy, piękniejszy etap życia, bez kompleksów, czy przykrych wspomnień, jakie powodowały choćby blizny – dodaje Żaneta Stanisławska.

www.broadwaybeauty.pl/
www.stanislawska.pl/

Żaneta Stanisławska – właścicielka ogólnopolskiej sieci szkół Broadway Beauty International Group, trener biznesu, trenerka z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, wykładowczyni akademicka, organizatorka i jurorka Mistrzostw Makijażu Permanentnego, założycielka pierwszej rocznej Szkoły MP Broadway Beauty College, redaktor naczelna i twórczyni magazynu o makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej FOREVER. Właścicielka marki kosmetyków profesjonalnych Nano Medic. Zajmuje się „rewolucjami w gabinetach kosmetycznych” oferując konsultacje biznesowo – marketingowe.

4 Comments
 • ewa
  Październik 30, 2018

  Miałam blizny potrądzikowe – zrobiłam 3 zabiegi laserem Mixto i na koniec BB Glow. Znajomi mnie nie poznają 🙂 Ten laser i dla podkreślenie efektu BB Glow to zbawienie dla osób z bliznami!

  • admin-mua
   Styczeń 15, 2019

   Cieszymy się.

 • Bernadeta
  Listopad 24, 2018

  BB Glow

  Chciałam się podzielić moją opinią nt. zabiegów BB GLOW. Zrobiłam serię 3 zabiegów przy użyciu preparatu prod. Psychiolab. Wiele sobie obiecywałam po zabiegach, ponieważ mam na twarzy przebarwienia (niewielkie), mam 42 lata. przerwa między 1 a 2 zabiegiem to 2 tyg. a między 2 a 3 – 1 tydzień. Zapłaciłam 1500 zł (za 3 zabiegi). Efektów brak 🙁
  Na drugi, trzeci dzień po zabiegach skóra była napięta, odżywiona ale już po kilku dniach wracała do stanu z przed zabiegów.
  Co najważniejsze:
  – przebarwienia nie zniknęły
  – nie było żadnego efekty BB (kolor skóry się nie zmienił)
  – nie ma również jakiegoś efektu sprężystości skóry czy zmniejszenia porów
  Podsumowując: zabiegu nie polecam. Brak efektów, wysoka cena. Zabieg nie spełnił moich oczekiwań. Osobiście uważam, że mezoterapia mikroigłowa może być świetnym zabiegiem ale przy głębszym nakłuwaniu (co najmniej powyżej 1 mm, w BB Glow to zaledwie od 0,2 do 0,75 mm) pod warunkiem wspomagania preparatami wysokiej jakości.

  • admin-mua
   Styczeń 15, 2019

   Dziękujemy serdecznie za podzielenie się opinią. Jak najbardziej sprawdza się tu, że nasze ciała, nasza skóra są bardzo indywidualne i powinnyśmy słuchać poleceń, ale to nie znaczy że to na nas się sprawdzi.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie