Przed nami ósma edycja konkursu ,,Bitwa na pędzle”

Przypomnijmy Konkurs ,,Bitwa na Pędzle’’ to pierwsza tego typu inicjatywa, która jest realizowana we Wrocławiu, skierowana do wizażystów z całej Polski.

Organizatorem konkursu jest Policealna Szkoła Artystyczna Marzeny Daleckiej z siedzibą
we Wrocławiu.

Jest to projekt  skierowany do każdego, który dąży do swojego rozwoju nie bojąc się nowych wyzwań, lubiący dobrą zabawę.

Wizażyści, którzy chcą poszerzy swoje horyzonty o nowe doświadczenia, chcą inwestować w siebie i osiągnąć zamierzony cel znajdą tutaj Swoje Miejsce.

W tym roku przenosimy Was w świat złudzeń optycznych ponieważ tematem konkursowym jest Optical Illusion.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać projekt makijażu do 11 czerwca na adres marketing@mdalecka.pl .
Z pośród nadesłanych prac jury wyłoni 10 finalistów, którzy 23 czerwca o godzinie 18.00 w samym sercu Wrocławia w klubie TA.TU, będą zmagać się o tytuł najbardziej kreatywnego wizażysty naszego konkursu, pokazując swoje umiejętności na żywo przed publicznością jaki i jury.

Nasz konkurs skupia artystyczny świat nie tylko związany z makijażem ale również z muzyką. W tegorocznej edycji będziemy mieli zaszczyt gościć wrocławski duet Aga Kacała & Mateusz Szulik.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników makijażu, aby osobiście mogli ocenić zmagania wizażystów, poznać ten wspaniały świat . Muzyka na żywo w połączeniu ze zmaganiami finalistów ten wieczór będzie niezapomniany.

Portal MUA.pl poleca konkurs, dlatego też jesteśmy Patronem Medialnym tego wydarzenia.

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie