POLSKA MARKA O-MEDIC NA ŚWIATOWYCH TARGACH

0 , , , Permalink 0

Polskie specjalistyczne kosmetyki O-Medic, zostały docenione w konkursie Go to brand w kategorii innowacja i będą promowane jako polskie produkty na rynkach zagranicznych. W roku 2019 kosmetyki O-Medic będą obecne na targach w Las Vegas, Hongkongu, Dubaju, Arabii Saudyjskiej, Moskwie, Stambule oraz w Bolonii.

Kolejna polska marka z szansą na podbój zagranicy.

Polskie firmy od lat doceniane są poza granicami kraju. Dzięki Funduszom Europejskim i programowi PARP Go to brand, mają one szansę pokazać się w wielu krajach na światowych targach. Go to brand wspiera promocję marek produktowych, jak i usługowych, które mają szansę stać się rozpoznawalne na rynkach zagranicznych. O-Medic wygrało w kategorii innowacji. Marka będzie obecna na najważniejszych światowych targach beauty w roku 2019.
– Marka O-Medic dostarczy profesjonalnych kosmetyków do mezoterapii do wykorzystania w salonach, ale także wysoce profesjonalnych kosmetyków z nanoskładnikami do stosowania w domu. Nad technologią pracowaliśmy od 2012 roku, po to by stworzyć najnowocześniejsze i najlepsze na świecie produkty. Teraz dzięki Go to brand, będziemy mogli promować je jako polską innowację w dziedzinie kosmetologii w Las Vegas, Hongkongu, Dubaju, Arabii Saudyjskiej, Moskwie, Stambule i oczywiście w Bolonii. Jest to ogromna szansa na pokazanie, że to właśnie w Polsce powstają najlepsze i najnowocześniejsze kosmetyki profesjonalne – mówi Żaneta Stanisławska, twórczyni i właścicielka marki O-Medic, ekspert branży beauty.

O-Medic – profesjonalne kosmetyki z wykorzystaniem nanotechnologii.

O-Medic (linia Nano) to profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Nie zawierają parabenów i alergenów. To pierwsze produkty na świecie z nanozłotem i nanosrebrem, których składniki pokonują barierę skóry i perfekcyjnie działają u źródła problemu. Opatentowana technologicznie formuła stworzona została dla profesjonalistów pod okiem lekarzy dermatologów. Wśród produktów marki znajdują się m.in. pierwsza na świecie ampułka do mezoterapii z nanozłotem, serum komórek macierzystych, luksusowe kremy z nanozłotem i nanosrebrem, płyny do demakijażu czy maski nawilżające.

https://nanomedic.co/

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie