Pielęgnacja ust

Usta odgrywają ważną rolę w naszym wyglądzie. Często nieświadomie zwracamy na nie uwagę podczas rozmowy. Dlatego powinny zawsze prezentować się dobrze- są one przecież naszą odznaką.

Najczęstszym problemem są suche, odstające skórki oraz brak ich nawilżenia. Niestety tego problemu nie da się ukryć szminką, czy też błyszczykiem- często nawet dodatkowo to podkreśla nasz „problem”.

Aby cieszyć się nawilżonymi, pięknymi oraz zmysłowymi ustami należy użyć kilku produktów o odpowiednim składzie. Przedstawiam moje faworyty:

1. Odżywcza pomadka z peelingiem do ust marki Sylveco

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling złuszcza i doskonale wygładza usta – w łatwy i przyjemny sposób pozbędziemy się suchych, odstających skórek, a dodatkowo natłuścimy usta.

Posiada naturalny skład, można w nim znaleźć np.olej z wiesiołka, wosk pszczeli, betulinę.

Należy ją stosować wieczorem, w ciągu dnia może być to dla nas niekomfortowe- po nałożeniu pozostawia drobinki oraz efekt tłustości na ustach, drobinki po kilku minutach rozpuszczają się. Jeśli przez przypadek jej „spróbujemy” nic się nie stanie- posiada słodki smak 😉 Posiada wyczuwalny zapach- dla mnie jest on przyjemny, ale podejrzewam, że znajdą się osoby, którym nie będzie się on podobał.

2. Krem z mucyną ślimaka firmy Tiande

Krem z mucyną ślimaka firmy Tiande ma główne przeznaczenie do twarzy (o tym już wkrótce) , ale ja go używam zarówno do ust i jestem bardzo zadowolona, gdyż w połączeniu z pomadką peelingującą tworzy idealny duet.

Posiada naturalny skład, w którym możemy znaleźć mucynę ze ślimaka, ekstrakt z aloesu, olej z jojoba.

Pamiętajmy, że mucyna ze ślimaka ma właściwości regeneracyjne, nawilżające, wygładzające oraz wspomagające proces gojenia ran, dlatego znajduje szeroki zakres działania.

Po regularnym stosowaniu usta nie są tak spierzchnięte i wysuszone jak wcześniej, pomadka o wiele lepiej wygląda i dłużej się utrzymuje 😉

Jak wspomniałam wcześniej jest to mój idealny duet w pielęgnacji ust. Polecam go szczerze wszystkim klientką, które zmagają się z tym problemem oraz pragną, aby pomadki wyglądały lepiej.

Autor: Katarzyna Łokietek
Wizaż to nie tylko pasja, ale również praca, która towarzyszy mi na co dzień. Z zawodu wizażystka oraz kosmetyczka, która realizuje swoje pasje i marzenia w studiu wizażu i kosmetyki „Katharsis” w Świętochłowicach. ” Nie mówmy o marzeniach, stawiajmy sobie cele”

Więcej o Katarzynie dowiecie się na jej stronie internetowej i w mediach społecznościowych:

www.katharsismakeup.pl
facebook.com/KATHARSIS.wizaz
instagram.com/katharsismakeup

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie