Pędzle Say Makeup

0 , , , , Permalink 0

Makijaż to sztuka, a każda artystka ma swoje ulubione narzędzie pracy – pędzle. Akcesoria, bez których żaden make-up nie może się udać. Marka SAY MAKEUP doskonale zna zasady perfekcyjnego makijażu, dlatego stworzyła 12 unikalnych pędzli o najwyższej jakości i wyjątkowym designie.

Pośród produktów marki SAY MAKEUP każdy znajdzie coś dla siebie. Praktyczny zestaw pędzli do zadań specjalnych pozwoli wyczarować wyśniony makijaż. Ręcznie robione akcesoria do make-upu to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia. Do ich wykonania zostały użyte wyłącznie bezpieczne materiały, które sprawiają, że pędzle są niezwykle trwałe.

1. DUAL ENDED BROW BRUSH – PODWÓJNY PĘDZEL DO BRWI ( cena: 69 ZŁ)
Na wszystko jest więcej niż jeden sposób. Szczoteczka pomoże okiełznać Twoje brwi, a precyzyjna końcówka nada im wyrazisty kształt. Używaj pędzla z pudrami, żelami i kremami do brwi.

2. LIP BRUSH – PĘDZEL DO UST ( cena: 69 ZŁ)
Gdy masz 5 minut do spotkania i malujesz się w windzie, dobry pędzel uratuje Ci życie. Dzięki niemu możesz nałożyć
szminkę lub błyszczyk z niebywałą precyzją albo błyskawicznie wygładzić kontur ust.

3. EYE PENCIL CREASE BRUSH – PĘDZEL DO ROZCIERANIA CIENI ( cena: 79 ZŁ)
Chcesz poznać sekret? Gęste włókna tego pędzla blendują i rozmazują eyeliner, a ostry koniuszek nadaje przydymiony wygląd.

4. EYE BLENDING BRUSH – PĘDZEL DO BLENDOWANIA CIENI ( cena: 89 ZŁ)
Niech Twój cień do powiek podkreśli błysk w oku! Z tym sprytnym pędzlem nałożenie produktu trwa zaledwie chwilę. Rozetrzyj go posuwistymi i okrężnymi ruchami, a potem dodaj głębi, używając czubka pędzla.

5. EYE SHADING BRUSH – PĘDZEL DO CIENI ( cena: 89 ZŁ)
Od dziś masz asa w rękawie. Sięgaj po niego zawsze, gdy nabierzesz ochoty na efekt smokey eyes. Możesz nim również cieniować, blendować i rozmazywać każdy cień do oczu i eyeliner.

6. CONTOUR BRUSH – MAŁY PĘDZEL DO KONTUROWANIA ( cena: 89 ZŁ)
Nie musisz przestrzegać cudzych zasad! Stwórz własny styl, używając pędzla, który precyzyjnie konturuje, delikatnie aplikuje cienie i rozświetla łuk brwiowy. Potraktuj to jako dobrą zabawę!

7. SLANTED FOUNDATION BRUSH – PĘDZEL DO PODKŁADU ( cena: 109 ZŁ)
Definicja piękna zależy tylko od Ciebie. Skośna główka pędzla dopasowuje się do kształtu twarzy i gładko rozprowadza podkład. Najpierw go nałóż, a potem rozetrzyj, by uzyskać nieskazitelny rezultat.

8. DUAL FIBER FOUNDATION BRUSH – PĘDZEL DO PODKŁADU ( cena: 119 ZŁ)
Dwa rodzaje włosia i jeden cel – nieskazitelnie gładka skóra. Główka typu dual fiber dostosowuje stopień krycia do Twoich potrzeb, niezależnie od rodzaju podkładu.

9. CHEEK BRUSH – PĘDZEL DO RÓŻU ( cena: 109 ZŁ)
Możesz być każdą z tysiąca dziewczyn, które w Tobie drzemią! Wystarczy moment, by rozjaśnić twarz i podkreślić kości policzkowe. Ulubiony róż lub bronzer nakładaj podłużnymi ruchami pędzla.

10. ANGLED CHEEK BRUSH – PĘDZEL DO KONTUROWANIA POLICZKÓW ( cena: 129 ZŁ)
Jak sprawić, by wieczór był niezapomniany? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! To maleństwo idealnie nakłada produkty do policzków i twarzy, dostosowując się do jej kształtu.

11. POWDER BRUSH – PĘDZEL DO PUDRU ( cena: 139 ZŁ)
Twój styl to Twój manifest, więc mów śmiało! Pędzlem o kulistym kształcie nałożysz na twarz puder jak profesjonalistka. Podłużne pociągnięcia i okrężne ruchy zapewnią idealny efekt końcowy.

12. FINISHING BRUSH – PĘDZEL DO WYKOŃCZENIA ( cena: 139 ZŁ)
Nie potrzebujesz instruktażu, żeby być wspaniała! Ten pędzel zaprojektowano tak, aby pobierał dokładnie tyle pudru czy rozświetlacza, ile trzeba, a potem z niezwykłą precyzją rozcierał na Twojej skórze różnorodne kolory.

CREATIVE WORKS
#CreativeWorks to hasło przewodnie marki. Oznacza, że wszystkie kobiety dzielą się rozwiązaniami makijażowymi. Żadna granica nie powstrzyma kobiecej kreatywności, bo dobre pomysły są uniwersalne. Ambicja jest częścią natury kobiety, więc marka SAY Makeup daje im narzędzia, z którymi mogą więcej. #CreativeWorks podkreśla, że makijaż to różnorodność, którą SAY Makeup chce inspirować. Tutaj kobiety wyrażają siebie. Nie ukrywają, lecz kreują! Jeden ruch pędzla sprawi, że kobieta stworzy własną historię piękna.

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie