Makijaż w stylu pin-up girl

Był niezwykle modny w latach 50. i 60. Charakteryzują go oczy podkreślone grubą linią eyelinera oraz mocne, czerwone usta. W tym sezonie moda na słodki, zalotny makijaż w stylu pin-up girl powraca z wieka siłą. Jeśli wybierasz się na okazjonalną imprezę będzie to świetny pomysł na oryginalną stylizację.

Cera

Powinna wyglądać świeżo i promiennie. W tym celu nałóż podkład, tuszując wcześniej wszelkie niedoskonałości skóry przy pomocy korektora tak, aby skóra była gładka. Następnie rozjaśnij okolice oczu przy pomocy rozświetlacza, ukrywając cienie. Na kości policzkowe aplikuj blady odcień różu w naturalnym kolorze.

Oczy

Na powiekę ruchomą aplikuj cień w naturalnym beżowym odcieniu. natomiast białym lub kremowym zaznacz miejsce tuż pod brwią. Brązowym matowym cieniem zaakcentuj kącik oka wyciągając go na zewnątrz .Najważniejszym elementem makijażu oka jest kreska wykonana eyelinerem, która powinna być gruba i wyraźna. Jeśli nie masz wprawy w posługiwaniu się eyelinerem na początku narysuj kreskę czarną kredką. Wyjdź nią nieco poza granice oka, tak aby sprawiało wrażenie kociego spojrzenia. Następnie popraw ją eyelinerem. Aby jeszcze mocniej podkreślić oko możesz dokleić sztuczne rzęsy. Bardzo istotnym element tego makijażu są również brwi. Należy je przyciemnić i pogrubić czarną kredką lub matowym cieniem w kolorze czarnym lub grafitowym.

Usta

Obrysuj kontur ust czerwoną konturówką, wychodząc nieznacznie poza kontur ust i powiększając je w ten sposób. Jest to jak najbardziej pożądany efekt w tego typu makijażu. Teraz wypełnij kontur pomadką w odcieniu żywej czerwieni. Ważne, by końcowy efekt był matowy.

th_360x540x100_w020111212_0259

562109_111898838950996_1854784205_nAutor-Anna Węgrzynowicz-Trybek
Gdy mamy możliwość robienia tego co kochamy, wkładamy w to całe swoje serce – jako wizażystka, stylistka i projektantka mody realizuję swoje życiowe pasje. Moją specjalnością jest makijaż i kreowanie wizerunku. Z zawodu jestem plastykiem, a makijaż jest dla mnie formą sztuki, szczególnym rodzajem malarstwa na najszlachetniejszym materiale jakim jest kobieca twarz. Zapraszam wszystkich na moją stronę www.aniatrybek.pl oraz mój fanpage .

 

 

kurs makijazu dziennego online

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie