Makijaż studniówkowy


 

Coraz częściej wybieranymi kreacjami na bal studniówkowy są piękne krótkie lub długie, proste suknie wieczorowe. Jest to bezpieczna stylizacja, nigdy nie wychodząca z mody. Przy prostej sukni możesz zaszaleć zarówno z dodatkami jak i makijażem, dzięki czemu przy różnym ich zestawieniu cała stylizacja zyskuje nowy wygląd za każdym razem 🙂

Makijaż studniówkowy zwłaszcza w połączeniu z prostą sukienką powinien grać pierwsze skrzypce w całej stylizacji na ten szczególny wieczór.

Oczywiście wszystkie lubimy klasyczne czarne smokey czy jedynie pięknie wyrysowaną kreskę. Pamiętajmy, że jest to makijaż studniówkowy, wyjątkowy i  nie ma co się ograniczać. Przy monochromatycznej sukience świetnie będzie wyglądał każdy kolorowy makijaż oka. Nie bój się sięgnąć po kolorowe eyelinery czy cienie do powiek. Nawet te w jaskrawych odcieniach, umiejętnie nałożone, będą się prezentowały elegancko.

Makijaż studniówkowy lubi „iskrzyć”. Wskazane są wszystkie pyłki do powiek, metaliczne kredki, brokaty, cienie foliowe i inne tego typu produkty.

Warto zainwestować w kępki rzęs. Nic nie pogłębi spojrzenia tak, jak doklejone sztuczne rzęsy. Dają zniewalający efekt.

Odpowiedni modelarz twarzy może optycznie wyszczuplić, oraz  wyrównać  proporcje. Modelarz twarzy na mokro zmienia nasze rysy tak, aby w wyglądać świetnie w świetle wieczorowym.

Podkreślone usta nie muszą być w kolorach intensywnych. Jednak, do zaznaczenia czerwieni wargowej, warto sięgnąć po kosmetyki wodoodporne o przedłużonej trwałości.

Zalecamy stosowanie dobrych kosmetyków wodoodpornych, wszelkiego rodzaju baz, pudrów fiksujących, spray’ów utrwalających, aby makijaż utrzymał się całą noc.

Życzymy udanej zabawy !

Team MUA,

Ilona Szalak i Ewelina Wadowska.

fot. Artur Mulak, włosy: Magdalena Szalak, mua: Ewelina Wadowska, modelka: Angelika Przychodzka

Tekst redagowała:  Joanna Lecka

kurs makijazu online

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie