MAKIJAŻ PERMANENTNY TO WIĘCEJ NIŻ POPRAWA WYGLĄDU!

Makijaż permanentny to dział kosmetologii, który święci obecnie prawdziwe triumfy. Okazuje się, że mikropigmentację wykorzystać można jako narzędzie poprawy wyglądu nie tylko z pobudek czysto wizualnych, ale także też psychologicznych i zdrowotnych.Żaneta Stanisławska, ekspert branży beauty podpowiada w jakich sytuacjach makijaż permanentny znacznie poprawi nasze samopoczucie i podniesie komfort życia.

Mikropigmentacja poprawi stan zdrowia
Makijaż permanentny, to nie tylko brwi, kreski czy kolor na ustach. Mikropigmentacja ma także coraz szersze zastosowanie w medycynie, od maskowania blizn, poprzez pomoc przy łysieniu plackowatym, po zabiegi u osób po chemioterapii. Jest też pomocna przy rozstępach (zagojonych) i wielu innych defektach skórnych. Poddanie się mikropigmentacji w takich przypadkach ma jednak o wiele ważniejsze zadanie niż tylko wizualna poprawa wyglądu.

Często jest to lekarstwo na psychologiczne blokady pacjenta.
Pomoże w leczeniu kompleksów
Problemy wynikające z defektów skórnych są bardzo często przyczyną kompleksów i braku pewności siebie, co wpływa negatywnie na kontakt z innymi ludźmi zarówno prywatny, jak
i zawodowy. – Nie odkryjemy nic nowego mówiąc, że blizny po wypadkach, łysienie, znaczna asymetria twarzy i inne defekty skóry są zmorą wielu osób.Makijaż permanentny ewoluował w ostatnich latach i stał się bardzo pomocny osobom, które cierpiały z powodów wymienionych problemów. Teraz jesteśmy w stanie zamaskować nawet duże blizny po wypadkach, czy niedoskonałości skórne, także na twarzy. Pacjentki po takich zabiegach cenią sobie efekt wizualny, ale znacznie ważniejszy jest aspekt psychologiczny. Odblokowują się, znikają ich kompleksy, w końcu mogą zapomnieć o tym, co powstrzymywało je przed realizacją wielu planów – mówi Żaneta Stanisławska, właścicielka sieci szkół Broadway Beauty.

Nie tylko uroda
Oczywiście makijaż permanentny kojarzy się w pierwszej kolejności z poprawianiem urody. Jednak należy zwrócić uwagę na jego wykorzystanie nie tylko przy korekcie brwi czy ust – Mikropigmentacja jest rozwiązaniem, które pomoże poprawić naszą samoocenę i podniesie komfort życia na co dzień. Nie mówię tu już o tak oczywistych sprawach jak oszczędność czasu w codziennym makijażu i lepszy wygląd na basenie i siłowni, choć dla wielu osób to szalenie ważne. Pamiętajmy, że makijaż permanentny poprawi urodę także wtedy, gdy chcemy zamaskować cienie pod oczami, które są naszą zmorą, naprawi asymetrię twarzy, przykryje przebarwienia nawet te wieloletnie. Najnowszą zdobyczą w branży, jaką już wprowadziliśmy w Broadway Beauty jest zabieg BB GLOW, czyli rozwiązanie na szarą cerę, ale też na piegi, blizny, przebarwienia. Dzięki niemu wiele kobiet będzie mogło zrezygnować nawet z podkładu! – dodaje Żaneta Stanisławska.

Makijaż permanentny czy też mikropigmentacja medyczna są często jedynymi rozwiązaniami na wiele problemów skórnych zarówno tych urodowych, jak i spowodowanych kwestiami zdrowotnymi. Warto przyjrzeć się możliwościom jakie dają, aby pozbyć się kompleksów
i niedoskonałości, które przeszkadzają nam na co dzień.


Broadway Beauty® jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego, której certyfikaty akceptowane są na terenie całej Unii Europejskiej. Broadway Beauty® szkoli m. in. z zakresu makijażu permanentnego, kosmetologii i medycyny estetycznej, mikropigmentacji, wizażu i stylizacji. Szkoła prowadzi swoje placówki szkoła w sześciu miastach Polski: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach. Założycielką Broadway Beauty jest Żaneta Stanisławska, ekspert branży beauty i kosmetologii estetycznej, wykładowca akademicki.
Żaneta Stanisławska -właścicielka ogólnopolskiej sieci szkół Broadway Beauty International Group, trener biznesu, trenerka z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, wykładowczyni akademicka, organizatorka i jurorka Mistrzostw Makijażu Permanentnego, założycielka pierwszej rocznej Szkoły MP Broadway Beauty College, redaktor naczelna i twórczyni magazynu o makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej FOREVER. Właścicielka marki kosmetyków profesjonalnych O Medic. Zajmuje się „rewolucjami w gabinetach kosmetycznych” oferując konsultacje biznesowo – marketingowe.

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie