MAKEUP BUSINESS

0 , , , , Permalink 0

MAKEUP BUSINESS TO NOWY TREND, NOWY ROZDZIAŁ W BRANŻY BEAUTY

Połączenie słów makeup i business ma wiele znaczeń.  Makeup Business to biznes makijażowy. Pierwsze skojarzenie to działalność polegająca na wykonywaniu makijaży. Ale biznes makijażowy, to również wykonywanie takich usług, jak szkolenia, metamorfozy, analizy kolorystyczne i inne działania dotyczące wizerunku.
Makeup Business, to również sprzedaż i dystrybucja kosmetyków oraz narzędzi niezbędnych do wykonywania zawodu wizażysty, a także mebli i wyposażenia studia wizażu. Biznes wizażowy to prowadzenie agencji wizażu, wydawanie branżowych czasopism, prowadzenie social mediów dotyczących tej dziedziny czy działalność usługowa przy kampaniach reklamowych, sesjach zdjęciowych oraz przy produkcji programów telewizyjnych. Pod hasłem Makeup Business kryje się wszystko, co dotyczy wizażu i może przynosić korzyści finansowe.
Makeup Business możemy również przetłumaczyć jako robić biznes. Zestawienie słów w ten sposób, sugeruje proces tworzenia produktu, od pomysłu, poprzez realizację, aż po zarabianie na nim pieniędzy. Obojętnie od branży, żeby zarabiać pieniądze, musisz spełniać jeden konieczny warunek – musisz dawać ludziom wartość.
Makeup Business to również idea, motywacja do znalezienia własnej ścieżki rozwoju, sposobu na zarabianie pieniędzy na tym co lubisz. To inspiracja do podejmowania świadomych decyzji. To promowanie przedsiębiorczości. To zagrzewanie do działania.
Makeup Business to korzystanie z doświadczenia innych ludzi i branie od nich tego co najlepsze. To odnalezienie swoich mocnych stron. To hołd składany pracowitości i wytrwałości. To dążenie do osiągnięcia stabilizacji materialnej w zgodzie z własnym JA.

KONFERENCJA MAKEUP BUSINESS

14.10.2017 r. zorganizowałyśmy pierwszą w Polsce konferencję Makeup Business.
W jednej sali spotkało się 480 genialnych wizażystów z całej Polski, o wspólnych zainteresowaniach, o podobnej pasji, szukających nowego celu, lub udoskonalających obecne działania po to, aby zacząć zarabiać pieniądze w prężnie rozwijającej się branży.
Już teraz zapraszamy na kolejną edycje konferencji Makeup Business www.makeupbusiness.pl
Szykujemy dla Was petardę! Ogromną dawkę merytorycznej wiedzy i zastrzyk motywacji!

KSIĄŻKA MAKEUP BUSINESS

Naszym marzeniem jest świat wizażu jako jedna społeczność, która się wspiera i motywuje. Perspektywa myślenia się zmienia. Myślimy z nastawieniem na kooperacje i współpracę. Wierzymy w ludzi, w ich inteligencję i empatię.
Wizaż w Polsce rośnie w siłę i cieszymy się że zaczynamy na niego patrzeć również pod względem biznesowym.
Wizażyści to cudowna i charyzmatyczna grupa społeczną. Kreatywni a jednocześnie stąpający po ziemi. W naszej idyllicznej wizji nie tracą swojej artystycznej duszy i jednocześnie potrafią zarobić godne pieniądze!!!! Wizażyści to pasjonaci! Pieniądze bez pasji nie cieszą Ale też pasja bez pieniędzy może zostać zniszczona.
Książka Makeup Business porusza ważne aspekty przy prowadzeniu działalności usługowej.
Chcemy również zaznaczyć, że nie pełni ona formy zarobkowej. Ilość sprzedanych egzemplarzy ma zwrócić koszty nakładu
Książka Makeupbusiness to początek. Zostawia niedosyt. Tylko po to aby rozwijać się zgodnie z potrzebą.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze stroną www.makeupbusiness.pl

I oczywiście zapraszamy na konferencję, która odbędzie się 14.10.2018 roku

Nie może Cię zabraknąć!!!!!

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie