Uprzejmie informujemy, że ruszyła sprzedaż książki Makeup Business #2. Nie czekaj. Ilość egzemplarzy jest limitowana.
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
Uprzejmie informujemy, że książka została wydana i wydrukowana w ilości 1000 sztuk.
W marcu 2019 roku wysłaliśmy do Was ostatni egzemplarz Makeup Business. Dziękujemy za zaufanie. Dodruku- tak komunikowałyśmy to na naszych social mediach – nie będzie.
Pamiętaj, że jeśli jesteś właścicielem części I to posiadasz jeden z tysiąca egzemplarzy na całą Polskę.
Gratulujemy!
 
Informujemy również, że jesteśmy w trakcie wydawania II części Makeup Business. Do której kupna serdecznie zapraszamy!!!
 
 
Opis produktu:
Książka Makeup Business jest uwieńczeniem a nawet rozszerzeniem wiedzy pozyskanej z pierwszej edycji Konferencji Mhttps://makeupbusiness.pl/produkt/ksiazka/akeup business. Swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym podzielili się z nami : Paulina Smaszcz – Kurzajewska, Maryna Molenda, Izabela Szelągowska, Jessica Mercedes, Macadamian Girl, Macedonnio Bezzera, Kinga Szewczyk, Marcin Szczepaniak, Harry Jefferson, Sylwia Shiffman, Ola Nowak, Ewa Gil, Magdalena Pieczonka, Maxineczka, Katosu, Żaneta Stanisławska.
Książka ta, to biblia wiedzy zbudowana na doświadczeniu znanych i cenionych przez nas osob. To gotowe rady dla współczesnych przedsiębiorców w branży beauty.  Absolutnie obowiązkowa, prestiżowa i mega ważna pozycja dla każdego.