Korektor pod oczy wart uwagi, czyli Laura Mercier High Coverage Concealer

Jeżeli masz problemem z cieniami pod oczami z pewnością zaciekawi Cię korektor Laura Mercier High Coverage Concealer.
Jak obiecuje producent korektor zapewnia pełny efekt kryjący. Posiada bardzo lekką konsystencję, nie zbiera się w drobnych liniach i zmarszczkach. Testowany dermatologicznie i alergologiczne.
Występuje w 6 kolorach.
Cena to okolica 165 zł za 8ml.

1-21-1

Ja wybrałam kolor 0.5 jest najjaśniejszy w ofercie z tonami żółtymi, które spisują się bardzo dobrze jeśli chodzi o niwelowanie cieni. Dla osób o bardzo jasnej karnacji może być jednak za ciemny.
Konsystencja to dość gęsty „krem”…a tym samym bardzo wydajny produkt, gdyż dosłownie kropeczka wystarczy na zakrycie cieni pod okiem.
Jeżeli masz suchą skórę, ważne jest, by nałożyć pod oczy bogaty krem. Zapewni to odpowiedni poziom nawilżenia w tej okolicy, a tym samym poprawi komfort „noszenia” makijażu.

1-31-4
Samo krycie jest bardzo zadowalające. Ważną rolę jednak odgrywa tu aplikacja!!
Aby korektor ładnie rozprowadzić należy go najlepiej lekko ogrzać z uwagi na jego gęstą formułę. Najlepiej WKLEPAĆ go w skórę palcami. Następnie zwilżoną gąbeczką ruchem stemplującym wyrównać ilość nałożonego produktu, by uzyskać jak najładniejszy efekt.
Co do zbierania się korektora w zmarszczkach to hmm… niestety się zbiera. Bez utrwalenia go pudrem ani rusz. Należy zwrócić uwagę na to jaki puder używamy do utrwalenia korektora pod oczy. Ponieważ jest to szczególnie wrażliwe i delikatne miejsce należy sięgać po puder delikatny, niewysuszający i lekki .
Myślę że warto się nim zainteresować, szczególnie jeśli mamy okazję zakupić go na promocji 🙂

Monika Nalepa
Instagram: http://www.instagram.com/monno_choco.makeup/

 

 
kurs makijazu dziennego online

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie