Kocie Oko-Mocny Makijaż Wieczorowy

Jeśli masz ochotę na mocny makijaż spróbuj wykonać brązowe smoky eyes z efektem kociego oka. Jest to rodzaj makijażu wieczorowego, który sprawdzi się podczas każdej szalonej, nieoficjalnej imprezy.

Krok pierwszy

Przetrzyj twarz tonikiem lub płynem micelarnym a następnie nałóż cienką warstwę bazy pod podkład. Jest to makijaż wieczorowy, więc musi utrzymać się w dobrym stanie przez co najmniej kilka godzin.

Krok drugi

Na twarz nałóż podkład, najlepiej pędzlem lub gąbką- co przedłuży jego trwałość, a następnie sypki puder przy pomocy dużego pędzla, w celu zmatowienia twarzy.

Krok trzeci

Wymodeluj kości policzkowe przy pomocy bronzera, matowego bez błyszczących drobinek. Następnie muśnij nim także linię brody i żuchwę.

Krok czwarty

Przed położeniem cieni zastosuj koniecznie bazę pod cienie do powiek , która przedłuży ich trwałość i zapobiegnie ich wałkowaniu w załamaniu powieki. Nałóż jej cienką warstwę palcem lub przy pomocy pędzelka.

Krok piąty

Matowym cieniem w kolorze średniego brązu popraw linię brwi, precyzyjnie zrobisz to używając cienkiego pędzelka.

Krok szósty

Na powiekę ruchomą nałóż matowy cień w kolorze ciemnego, zimnego brązu a następnie rozetrzyj go wychodząc poza załamanie powieki.

Krok siódmy

Pod łuk brwiowy aplikuj matowy jasny cień w kolorze piaskowo-beżowym i połącz obydwa kolory rozcierając je dokładnie pędzelkiem. Aby ułatwić sobie zrobienie” kociego oka” czyli wyciągniecie cieni na zewnątrz naklej na powiekę cienkie plasterki w linii skośnej od kącika oka do końca brwi.

Krok ósmy

Czarny lub ciemno grafitowy cień nałóż w zewnętrznym kąciku oka , wyciągnij go następnie na zewnątrz wzdłuż linii naklejonego plasterka.

Krok dziewiąty

Brązowym cieniem, tym samym, który stosowałaś wcześniej na powiekę ruchomą zrób kreskę przy pomocy pędzelka na dolnej powiece.

Krok dziesiąty

Miękką czarną kredką zrób kreskę na górnej i dolnej powiece i rozetrzyj ją przy pomocy pędzelka. Wytuszuj dokładnie górne i dolne rzęsy.

Krok jedenasty

Delikatnie obrysuj usta konturówką w kolorze ceglastym i rozetrzyj ją, aby kreska nie była zbyt ostra.

Krok dwunasty

Kontur wypełnij teraz matową pomadką w kolorze terrakoty. Możesz użyć także szminki lub błyszczyka w delikatniejszym, naturalnym kolorze. Makijaż będzie miał wówczas nieco subtelniejszy charakter.

_mg_2700
_mg_3891
13
14
_mg_4197_mg_4206
Makijaż: Anna Węgrzynowicz-Trybek
Fot. Paweł Wójcik

562109_111898838950996_1854784205_nAutor-Anna Węgrzynowicz-Trybek
Gdy mamy możliwość robienia tego co kochamy, wkładamy w to całe swoje serce – jako wizażystka, stylistka i projektantka mody realizuję swoje życiowe pasje. Moją specjalnością jest makijaż i kreowanie wizerunku. Z zawodu jestem plastykiem, a makijaż jest dla mnie formą sztuki, szczególnym rodzajem malarstwa na najszlachetniejszym materiale jakim jest kobieca twarz. Zapraszam wszystkich na moją stronę www.aniatrybek.pl oraz mój fanpage .

 

 

kurs makijazu dziennego online

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie