GLOV – ściereczka do demakijażu

Kilka dni temu na Facebook pojawił się post, że dwie dziewczyny zrewolucjonizowały świat demakijażu. Niejaka Ewa Dudzic i Monika Żochowska wynalazły produkt, który idealnie nadaje się do zmywania makijażu i na tym zarobiły miliony.

GLOV – rękawica do demakijażu.

No tak, jejku, przecież kiedyś (jakieś 1,5 roku temu) dostałam ją jako darmową próbkę do bardzo dużych zakupów w sklepie kosmetycznym. Moje wspomnienia z pierwszego jej użycia niestety nie były przyjemne. Makijaż wcale nie został zmyty, skóra była potarta. Ot, zwykła ściereczka.

No, ale one zrewolucjonizowały świat demakijażu. Więc dajmy ściereczce jeszcze jedną szansę.

Gdzie ona jest? Gdzie ona jest? Szukałam, szukałam, szukałam. po dwóch godzinach –  Jest!!!  Leży w szafce. Wydobywam, patrzę, no tak, jest to ta ściereczka GLOV.

Daję jej jeszcze jedną szansę.

Producent obiecuje:

„Glov Hydro Demaquillage to pierwsza na europejskim rynku gama produktów, stworzonych w oparciu o technologię mikrowłókien, 100 razy cieńszych od ludzkiego włosa oraz 30 razy cieńszych od włókna bawełny, co pozwala na zmywanie pełnego makijażu przy pomocy tylko wody. Akcesoria Glov doskonale eliminują wszelkie zanieczyszczenia ze skóry i są przy tym niezwykle delikatne i nie wywołują podrażnień ani alergii. Przekrój rozgwiazdy włókien zapewnia efektywność i szybkość zmywania makijażu, stąd demakijaż przy użyciu rękawoicy Glov jest dużo bardziej wydajny niż przy użyciu tradycyjnych środków do demakijażu. Makijaż zostaje dokładnie usunięty bez użycia środków chemicznych, bariera hydro-lipidowa naskórka pozostaje zachowana, a reakcje alergiczne wyeliminowane. Delikatny efekt masujący przyspiesza krążenie, a także przywraca skórze naturalne piękno. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają problem z nadwrażliwością na kosmetyki do demakijażu np. w przypadku szczypania oczu.
Glov ma wygląd rękawiczki, idealnej do torebki , kosmetyczki czy walizki.
Zachowuje swoje właściwości nawet przez 3 miesiące codziennego użytkowania. ”

Co piszą blogerki? :

Lymakeup:

GLOV to moje odkrycie ubiegłego miesiąca. Ta niewyobrażalnie skuteczna ściereczka do demakijażu, stała się moim kosmetyczno – niekosmetycznym przyjacielem. Od kilku tygodni używam jej codziennie i w dalszym ciągu nie mogę nadziwić się, że faktycznie działa – i to jeszcze jak! Bez grama kosmetyku, czy wacika, a tylko przy użyciu najzwyklejszej wody. Spisuje się znacznie lepiej niż niejeden popularny płyn micelarny, czy też mleczko kosmetyczne, które niekoniecznie są na medal. Przed pierwszym jej zastosowaniem, zważywszy na długoletnie doświadczenie w dziedzinie demakijażu  (bo któż malujący się go nie ma…), byłam bardzo sceptycznie nastawiona. ……itd., itd.”

Idę do łazienki w pełnym makijażu, próbuję, próbuję, próbuję….

Niestety, moim zdaniem, GLOV nie nadaje się do zmywania pełnego makijażu. Skóra po jej użyciu wygląda na podrażnioną a makijaż musiałam domyć mleczkiem i żelem. Poza tym ściereczka trudno się wypłukuje. Dla mnie nie spełnia wymogów, albo nadaje się tylko dla osób w ogóle się nie malujących.

Niemniej jednak, gratulujemy twórczyniom. Wow za pomysł, wow za marketing, wow za biznes!!!!!!!

Team MUA,

Ilona Szalak i Ewelina Wadowska.

kurs makijazu dziennego online

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie