Fotorelacja z VII edycji konkursu „Bitwa na Pędzle”

Wszystko co dobre szybko się kończy, tak jak VII edycja ogólnopolskiego konkursu BITWA NA PĘDZLE jest już za nami.

9 września w centrum Wrocławia patio klubu TA.TU wypełniły mroczne postacie ze Świata Podziemnego, przygotowane przez wspaniałych wizażystów i charakteryzatorów wyłonionych do finału konkursu z dziesiątek zgłoszeń.

Jak co roku organizator wydarzenia, czyli Artystyczna Szkoła Marzeny Daleckiej, pozwolił nam podpatrzeć na żywo pracę wizażystów, którzy w ciągu dwóch godzin mieli stworzyć Bogów Świata Podziemnego. Jury, w skład którego wchodzili wykładowcy Szkoły Artystycznej a także sponsorzy nagród w konkursie, byli zachwyceni mnogością technik oraz różnorodnością pomysłów. Kreatywność i profesjonalizm to cechy, które udało się zaobserwować podczas przygotowań do konkursu a także dwugodzinnej pracy.

Fantastyczny nastrój wprowadzili Joanna Kaczmarek wraz z Jerzym „Wilkiem” Kaczmarkiem,  prezentując repertuar z „Przyjdę do siebie” zaaranżowany na głos, skrzypce i piano. Wtórował im wymagający duet wokalno–kontrabasowy Magdalena Zawartko i Grzegorz Piasecki wraz z podopiecznymi z Młodzieżowej Akademii Musicalowej.

Jury oceniało finalistów w kategoriach czystości makijażu i perfekcji w wykonaniu, spójności z tematem, pomysłu, skali trudności, zaawansowania artystycznego oraz ogólnego wrażenia artystycznego całej postaci. Po obradach jury wyłoniło trzech finalistów, którzy stanęli na podium:

Katarzyna Przygońska – I miejsce
Kamila Franke – II miejsce
Ewa Dulęba – III miejsce

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz gościom, którzy spędzili to popołudnie z nami. Zapraszamy na kolejna edycję już za rok!

I miejsce-Katarzyna Przygońska
i-miejsce-katarzyna-przygonskai-katarzyna-przygonska1

II miejsce-Kamila Franke
ii-miejsce-kamila-frankeii-kamila-franke1

III miejsce-Ewa Dulęba
iii-miejsce-ewa-dulebaiii-ewa-duleba-1

Wszyscy uczestnicy, sponsorzy i organizatorzy
wszyscy-uczestnicy-sponsorzy-i-organizatorzy

kurs makijazu dziennego online

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Ładowanie